Treeningpäev
L, 29.06 20:00 · Kordus P 10:10
Endiste pruutide vaimud
L 07:35
Päevaraamat
L 09:25
Järeltulijad
L 11:40
Tundmatu
L 18:00
L 00:35, P 11:55
Kohtunik
L 20:00
P 09:20
Patune öö
L 22:40
P 07:40
Surrogaadid
P 18:10
P 00:25, E 11:35
Machete tapab
P 20:00
E 09:40
355
P 22:05
E 07:25
Bandiit
E 17:30
E 00:15, T 11:10
Plahvatuslik blond
E 20:00
T 09:05
Ricki - rokkstaarist ema
E 22:10
T 07:10
Külm linn
T 17:30
T 00:15, K 11:25
Heleni kasvatamine
T 20:00
K 09:15
Ka gangster on inimene
T 22:15
K 07:20
DeLoreani hullumeelne pettus
K 17:45
K 00:00, N 11:55
Röövitud 3
K 20:00
N 10:00
Gangster on ikka veel inimene
K 22:05
N 08:15
Raha
N 17:55
N 00:05, R 12:05
Õigeks ajaks
N 20:00
R 10:25
Sotsiaalvõrgustik
N 21:50
R 08:15
Guns Akimbo: Surmamängud
R 18:00
R 00:05
Rahamaailm
R 20:00
L 10:40
Neli pulma ja üks matus
R 21:50
L 08:30
Ajugeeniused
L, 29.06 18:05
L 00:10, P 12:20
Treeningpäev
L, 29.06 20:00
P 10:10
Täitsamehed
L, 29.06 22:15
P 08:30
Võtame rahulikult
P, 30.06 18:05
P 00:35, E 11:45
Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas
P, 30.06 20:00
E 09:45
Ta pole sinust eriti huvitatud
P, 30.06 22:05
E 07:30
Spioonid: hüvangu nimel
E 17:55, N 21:50 (Alates 01.07)
E-T, R
Armastuse illusioon
E 20:00, T 17:40 (Alates 01.07)
T-K
Kiirtee paradiisi
E, 01.07 22:15
T 07:30
Maja järve ääres
T, 02.07 18:00
T 00:45, K 11:30
Goodfellas
T, 02.07 20:00
K 08:50
Kuu parim töötaja
T, 02.07 22:45
K 07:00
Seitse põrgulikku päeva
K, 03.07 17:55
K 00:45, N 11:35
Rumal pöörane armastus
K, 03.07 20:00
N 09:25
Pime nurk
K, 03.07 22:15
N 07:10
Mullivanniga minevikku
N, 04.07 18:00
N 00:15, R 12:05
Raamatuklubi
N, 04.07 20:00
R 10:10
Kuninga kõne
N, 04.07 22:00
R 08:05
Ööd Rodanthe's
R, 05.07 18:00
R 00:45, L 11:40
Õnne otsinguil
E, K, R õhtul (Alates 05.07)
T-N, L
Lõppvaatus
R, 05.07 22:10
L 07:15
Nohik
L, 06.07 17:55
L 00:00, P 12:00
Hing anumas
L, 06.07 20:00
P 10:00
Imelaps
L, 06.07 22:00
P 08:10
Murd
P, 07.07 17:45
P 23:55, E 11:50
Surm matusel
P, 07.07 20:00
E 10:10
Ananassiekspress
P, 07.07 21:45
E 08:10
Monumendimehed
E, 08.07 17:40
E 00:25, T 11:45
Tully
E, 08.07 20:00
T 10:00
Nüüd sa näed mind 2
E, 08.07 21:50
T 07:40
Pikk lugu lühidalt
T, 09.07 18:05
T 00:40, K 11:25
Suletud saar
T, 09.07 20:00
K 08:50
Metsik õiglus
T 22:40 (Alates 09.07)
K 07:00
Borati järgmine kinofilm
K, 10.07 20:00
N 10:15
17, hirm ja rõõm
K, 10.07 21:50
N 08:30
Kui ma jään
N, 11.07 17:55
N 00:00, R 12:15
22. miil
N, 11.07 20:00
R 10:30
Donnie Darko
N, 11.07 21:50
R 08:30
Esimene rööv
R, 12.07 18:10
R 23:40, L 12:10
000: Idioodist agent
E, K, R õhtul (Alates 12.07)
T-N, L
Pelham 1-2-3
R, 12.07 21:35
L 08:40
Armageddon
K, 24.07 21:55
N 06:25
Stiilne lahkumine
N, 25.07 20:00
R 10:15
Barbi ja Stari puhkus Vista Del Maris
N, 25.07 17:55
N 23:55, R 12:00
Eli raamat
T, 23.07 17:45
T 00:45, K 11:00
Pahad emmed
K, 24.07 20:00
N 09:15
Kõik kõikjal ja korraga
T, 23.07 22:05
K 06:25
Varaste kuningas
T, 23.07 20:00
K 09:00
Ettemääratus
R 20:00, K 18:00 (Alates 26.07)
K, L
Paljutõotav noor naine
R, 26.07 17:45
R 23:55, L 11:25
Lõpp
L, 27.07 22:10
P 07:15
Kiss Kiss Bang Bang ehk surm Hollywoodis
R, 26.07 21:55
L 07:45
Advokaat
L, 27.07 17:15
L 00:10, P 11:10
Petised
L, 27.07 20:00
P 09:05
Maailma viimane armulugu
E, 22.07 18:00
E 00:10, T 11:45
Tenenbaumid
P, 28.07 17:50
P 23:55, E 12:10
Herakles
P, 28.07 20:00
E 10:25
Kaval varas
P, 28.07 21:55
E 08:30
Lennuplaan
E, 29.07 18:00
E 23:35, T 12:20
Märtsi iidid
E, 29.07 20:00
T 10:25
Argo
T, 30.07 20:00
K 09:35
Häbimärk
K, 31.07 20:00
Unetus Seattle's
E, 22.07 20:00
T 09:55
Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 1
L, 20.07 20:00
P 10:05
Kood 8
P, 21.07 22:40
E 07:25
Vereteemant
T, 16.07 21:55
K 07:15
Veri, higi ja pisarad
L, 13.07 17:25
L 00:25, P 11:15
Raev
L, 13.07 20:00
P 08:40
Gravitatsioon
L, 13.07 22:35
P 07:00
Perekonnatüli
P, 14.07 17:50
P 00:05, E 12:00
Luuserid
P, 14.07 22:10
E 08:05
50/50
E, 15.07 18:00
E 00:10, T 11:55
Teistega voodis
E, 15.07 20:00
T 10:05
Simone, unelmate staar
E, 15.07 21:55
T 08:00
Hea, paha, võmm
T, 16.07 17:50
T 00:45, K 11:45
Viimaste soovide nimekiri
K, 17.07 20:00
N 10:45
Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 2
P, 21.07 20:00
E 09:15
Kaugsuhe
K, 17.07 21:55
N 08:55
Hazzardi kihutajad
N, 18.07 17:55
N 00:20, R 11:50
Head tüübid
N, 18.07 20:00
R 09:45
Perekond
N, 18.07 22:10
R 07:45
Koletislik ämm
R, 19.07 18:00
R 00:10, L 12:10
Superbad - ülikõva!
R 20:00, K 17:45 (Alates 19.07)
K-N, L
Ladykillers - surm vanamoorile!
R, 19.07 22:10
L 08:10
Mängur
L, 20.07 18:05
L 00:20, P 12:10
RoboCop
L, 20.07 22:05
P 08:00
Sissetung
P, 21.07 18:10
P 00:35, E 11:45
Meie senine elu
K, 31.07 21:50